قالب وردپرس
خانه / آبادان / کشف و توقیف دو کامیون حامل دام و تنباکوی قاچاق

کشف و توقیف دو کامیون حامل دام و تنباکوی قاچاق

فرمانده انتظامی استان خوزستان با اعلام کشف ۹۶ راس گوسفند از یکدستگاه کامیون در جاده بندر ماهشهر گفت: این تعداد دام قرار بود به صورت غیر قانونی به یکی از کشورهای منطقه قاچاق شود.

به گزارش بهمنشیر ، سردار حیدر عباس زاده اظهار داشت: ماموران مبارزه با قاچاق کالا با کنترل دقیق خودروهای عبوری در یکی از محورهای شهرستان بندر ماهشهر یک دستگاه خاور ایسوزو حامل احشام قاچاق را شناسایی و متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از خودروی توقیفی ۹۶ راس گوسفند قاچاق که قصد قاچاق به یکی از کشورهایی همسایه را داشتند، کشف شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی احشام قاچاق را سه میلیارد ریال برآورد کردند، گفت: در این رابطه ۲ متهم دستگیر شدند.

کشف سیگار و تنباکوی قاچاق در جاده آبادان – ماهشهر

فرمانده انتظامی آبادان نیز از کشف محموله سیگار و تنباکوی قاچاق به ارزش پنج میلیارد ریال در جاده بندرماهشهر به آبادان خبر داد.

سرهنگ سیدمحسن تقی زاده شنبه اظهار کرد: در پی کسب گزارشی در خصوص قاچاق تنباکو و سیگار در محور ماهشهر به آبادان موضوع به صورت ویژه در دستور کاراین فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با رصد اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر تعداد۲دستگاه خودرو توقیف و مقادیر زیادی سیگار و تنباکو از آنها کشف شد و انبار آنها در یکی از نقاط این شهرستان نیز شناسایی شد.

سرهنگ تقی زاده گفت: در این رابطه ۲ نفر دستگیر شدند..

درباره ی بهمنشیر

اخبار خوزستان

همچنین ببینید

اخبار خوزستان

نجات دونفر گرفتار در آتش سوزی یک منزل در آبادان

پدر و دختر گرفتار در آتش در آبادان نجات یافتند. به گزارش بهمنشیر ، مقارن …

دیدگاهتان را بنویسید