قالب وردپرس
خانه / منطقه آزاد اروند / نشست معاونین و مدیران فرهنگی، اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد در ایستگاه هجدهم

نشست معاونین و مدیران فرهنگی، اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد در ایستگاه هجدهم

منطقه آزاد ماکو، روزهای 25 و 26 تیرماه میزبان هجدهمین گردهمایی معاونین، مدیران و کارشناسان فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورایعالی و سازمان های مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی کشور است.

به گزارش بهمنشیر ، در این نشست دو روزه که با حضور محمدرضا رستمی معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق و مدیران این معاونت و معاونین و مدیران فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان های مناطق آزاد برگزار می شود، موارد و محورهایی در حوزه توسعه صنایع فرهنگی و خلاق، گردشگری و میراث فرهنگی، فرهنگی، هنری و اجتماعی و سلامت، ورزش و آموزش به بحث و تبادل نظر گذاشته می شود.

بر اساس برنامه اعلام شده؛ در این نشست که در چهار بخش (۲ نوبت صبح و ۲ نوبت عصر) در روزهای ۲۵ و ۲۶ تیرماه در منطقه آزاد ماکو برگزار می شود سخنرانان و مهمانانی از: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، موسسه علوم و فنون کیش، سازمان امور اجتماعی وزارت کشور، دانشگاه هنر، دو سرمایه گذار ماکویی در بخش های گردشگری و سلامت، پژوهشگاه میراث فرهنگی، اداره کل میراث فرهنگی استان آذربایجان غربی و ستاد فناوری های نرم و هویت ساز ضمن حضور در این گردهمایی مباحث تخصصی مرتبط را مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهند داد.

امضاء تفاهم نامه همکاری مشترک میان دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و ستاد فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از دیگر برنامه های مهم پیش بینی شده در این گردهمایی است.

این تفاهم نامه به امضاء محمدرضا رستمی معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و محمد حسین سجادی نیری دبیر ستاد فناوری های نرم و هویت ساز می رسد.

بازدید از نقاط تاریخی و اماکن گردشگری منطقه آزاد ماکو نیز از دیگر برنامه های این گردهمایی دو روزه خواهد بود.

این هجدهمین گردهمایی معاونین، مدیران و کارشناسان فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورایعالی و سازمان های مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی کشور است که به صورت فصلی در یکی از مناطق آزاد کشور برگزار می شود.

درباره ی بهمنشیر

اخبار خوزستان

همچنین ببینید

اخبار مناطق آزاد

انتخابات هیئت رئیسه اتاق اصناف آبادان مهرماه برگزار می شود

معاون سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند ازبرگزاری انتخابات هیئت رئیسه اتاق اصناف آبادان در …

دیدگاهتان را بنویسید