Щ‚Ш§Щ„ШЁ Щ€Ш±ШЇЩѕШ±Ші
خانه / آبادان / دستگیری سه سارق حرفه ای موبایل و کشف 12 فقره سرقت

دستگیری سه سارق حرفه ای موبایل و کشف 12 فقره سرقت

فرمانده انتظامي شهرستان آباد ان از دستگيري 3 سارق حرفه موبایل و کشف ۱۲ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش بهمنشیر ، سرهنگ ” سید محسن تقی زاده ” در تشريح اين خبر گفت : در پي وقوع چند فقره سرقت موبایل در آبادان موضوع به طور ويژه در دستور کار قرار گرفت.

وي افزود : در پی مراجعت تعدادی از مالباختگان به کلانتری ۱۵ احمد آباد مبنی بر اینکه توسط موتورسواران ناشناس گوشی همراه آنان مورد سرقت واقع شده بلافاصله تیمی مجرب از کلانتری مربوطه جهت شناسایی سارقین تشکیل گردید .

به گفته سرهنگ ” سید محسن تقی زاده ” تحقیقات در خصوص شناسایی مجرمین ادامه داشته تا اینکه مامورین تجسس آن کلانتری ضمن بکارگیری منابع اطلاعاتی و تحقیقات میدانی محل اختفا سارقین را شناسایی پس از هماهنگی با مرجع قضایی تعداد۳نفر سارق دستگیر و از مخفیگاهشان تعداد ۸ دستگاه گوشی موبایل ؛ دو دستگاه تبلت کشف و ضبط گردید.

فرمانده انتظامي شهرستان آبادان در خاتمه بیان فرمودند : متهمین در بازجویی با پلیس به ۱۲فقره سرقت موبایل معترف که در این خصوص ۳ نفر از مالبختگان نیز مورد شناسایی واقع گردیدند پرونده به همراه متهمین و مالباختگان به محاکم محترم قضایی ارسال گردید و از هموطنان عزیز خواسته با توجه به تعطلیلات نوروزی از اموال خود مراقبت نموده و از تردد در مسیرهایی که خلوت و تاریک هستند امتناع نمایند هرگونه تردد افراد مشکوک را چه با وسیله نقلیه و چه به صورت پیاده را بلافاصله از طریق پلیس 110 گزارش دهند.

درباره ی بهمنشیر

اخبار خوزستان

همچنین ببینید

اهمیت پژوهش در اقتصاد مقاومتی و جهش تولید

پژوهش وتحقیقات  میتواند یکی از اصول  اقتصاد مقاوتی وجهش تولید باشد. به گزارش بهمنشیر و به نقل از آبادان …

دیدگاهتان را بنویسید