قالب وردپرس
خانه / آبادان / زنگ همیار پلیس در مدارس آبادان نواخنه شد

زنگ همیار پلیس در مدارس آبادان نواخنه شد

فرمانده انتظامي شهرستان آبادان از نواختن زنگ همیار پلیس در آبادان خبر داد.


به گزارش بهمنشیر، سرهنگ “سید محسن تقی زاده” در تشريح اين خبر گفت: با توجه به نزدیکی تعطیلات نوروزی و عزیمت همشریان به مسافرت زنگ همیار پلیس راهنمایی و رانندگی این فرماندهی با شعار پرهیز از خطر ، آرامش در سفر در مدرسه دخترانه ابتدایی جلال آل احمد نواخته شد.
وي افزود : در این مراسم که سرهنگ دارایی جانشین انتظامی شهرستان به همراه سرهنگ اشیری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ، معاونت اجتماعی و جمعی از همکاران به نمایندگی از این فرماندهی حضور داشتند پس از نواختن زنگ همیار پلیس در مدرسه و اهدا کارت همیار پلیس به دانش آموزان به مواردی از قبیل آشنایی با علائم مقررات راهنمایی ورانندگی ،پرهیز از نشستن پشت فرمان، چگونگی نحوه تذکر به راننده به عنوان همیار پلیس،هوشیاری و مراقبت از خود و فاصله نگرفتن از والدین به هنگام مسافرت ، همراه داشتن شماره تماس والدین و تماسهای فوریتی پلیس،وسایر هشدارهای پلیسی جهت آموزش ارائه گردید. . ..
به گفته سرهنگ “سید محسن تقی زاده “شعار امسال پلیس را در 2بخش انتظامی و راهنمایی و رانندگی به ترتیب اینگونه عنوان کرد نشاط بهاری ، نظم و قانونمداری و همچنین پرهیز از خطر و آرامش در سفر عنوان نمود و افزود ضمن آروزی سالی توام با نشاط برای همه ایرانیان بخصوص شهروندان عزیز آبادانی ابتدا خود و همکاران سپس مردم شریف ایران زمین را به سعه صدر ، رعایت نظم و قانون مداری توصیه نمودند

درباره ی بهمنشیر

اخبار خوزستان

همچنین ببینید

اخبار آبادان

دستگیری سه سارق حرفه ای موبایل و کشف 12 فقره سرقت

فرمانده انتظامي شهرستان آباد ان از دستگيري 3 سارق حرفه موبایل و کشف ۱۲ فقره …

دیدگاهتان را بنویسید