قالب وردپرس
خانه / آبادان / پلیس آبادان برای چهارشنبه سوری هشدار داد

پلیس آبادان برای چهارشنبه سوری هشدار داد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آبادان در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی بخصوص حوادث چهارشنبه سوری به همراه تعدادی از همکاران خود راهی مدارس شد.

به گزارش بهمنشیر،  سروان امیرسام کمایی هدف از حضور در مدارس و مدرسه حمزه سید الشهدا آبادان را آگاه نمودن دانش آموزان پیرامون خطرات و آسیب های چهارشنبه سوری آخر سال دانست و افزود: متاسفانه در چهارشنبه آخر سال برخی از نوجوانان و جوانان به خاطر رفتارهای غیرمسئولانه و غیرعاقلانه سال نو را برای خود و اطرافیان تلخ میکنن و متاسفانه هرسال در چنین روزی شاهد مجروح شدن تعدادی از شهروندان وحتی گاهی شاهد از دست دادن جان هموطنان هستیم.

وی ضمن ارائه آموزش های لازم به دانش آموزان از طریق دیدار چهره به چهره و پخش بروشور پیرامون عواقب و خطرات خرید و فروش؛ حمل و نگهداری؛ استفاده های خطرناک و غیرعقلانی خطاب به خانواده ها توصیه کرد : امیدوارم با هوشیاری و مشارکت همه شهروندان برای امنیت چهارشنبه آخر سال و توجه به توصیه های پلیسی نوروز همراه با سرور و شادی داشته باشیم.

کمایی ضمن هشدار به مخلان امنیت در چهارشنبه سوری گفت: مراقب رفتارهای خطرناک و ناهنجاریهای افراد بوده و در صورت لزوم مراتب را به واحدهای گشتی نیروی انتظامی و یا پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

در پایان از تعدادی از دانش آموزانی که به سوالات و آسیب های چهارشنبه سوری پاسخ مثبت دادند تجلیل بعمل آمد.

درباره ی بهمنشیر

اخبار خوزستان

همچنین ببینید

اخبار آبادان

دستگیری سه سارق حرفه ای موبایل و کشف 12 فقره سرقت

فرمانده انتظامي شهرستان آباد ان از دستگيري 3 سارق حرفه موبایل و کشف ۱۲ فقره …

دیدگاهتان را بنویسید