قالب وردپرس
خانه / آبادان / برگزاری جشنواره ورزشتی تفریحی اروند با 40 رشته

برگزاری جشنواره ورزشتی تفریحی اروند با 40 رشته

دومین جشنواره ورزشی تفریحی منطقه آزاد اروند با شرکت بیش از چهار هزار ورزشکار از شهرهای آبادان و خرمشهر در 40 رشته ورزشی برگزار شد.به گزارش بهمنشیر ، مدیر کل ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد اروند روز دوشنبه اظهار کرد: این جشنواره ورزشی آغازی برای توسعه ورزش های قهرمانی و همگانی در منطقه است که با استقبال جوانان و نوجوانان روبرو شده است.

پیمان ادیبی استعدادیابی به عنوان یکی از اهداف اصلی برگزاری این جشنواره برشمرد و افزود:جشنواره ورزشی با 2 هدف کشف و شناسایی استعدادهایورزشی و مشارکت خانواده ها و همگانی کردن ورزش برگزار شد.

وی مشارکت مردم در راستای توسعه ورزش همگانی و قهرمانی را با اهمیت دانست و گفت: با هم افزا کردن فعالیت های ورزش همگانی و قهرمانی میتوان در راستای توسعه ورزش منطقه قدم برداشت.

دومین جشنواره ورزشی منطقه آزاد اروند که از دهم اسفند ماه در محل نمایشگاه منطقه آزاد اروند آغاز شده تا 16 اسفند ماه ادامه دارد.

برگزاری جشن با حضور هنرمندان بومی و معرفی ورزش ‌های بومی، محلی، روستایی و عشایری منطقه آزاد اروند از بخش های جانبی این جشنواره استکه با استقبال خانواده ها روبرو شده است.

سال گذشته پس از برگزاری نخستین دوره جشنواره ورزشی منطقه آزاد اروند 70درصد ورزشکاران آبادان و 40 درصد ورزشکاران خرمشهری ساماندهی شدند.

درباره ی بهمنشیر

اخبار خوزستان

همچنین ببینید

اخبار آبادان

دستگیری سه سارق حرفه ای موبایل و کشف 12 فقره سرقت

فرمانده انتظامي شهرستان آباد ان از دستگيري 3 سارق حرفه موبایل و کشف ۱۲ فقره …

دیدگاهتان را بنویسید