قالب وردپرس
خانه / خوزستان / افتخارآفرینی بانوان خوزستانی در تهران

افتخارآفرینی بانوان خوزستانی در تهران

اخبار خوزستان

دختران تکواندوکار خوزستانی موفق شدند مدال های رنگارنگ رقابت‌های هانمادانگ کشور را تصاحب کنند.

به گزارش بهمنشیر ، سیزدهمین دوره مسابقات آزاد هانمادانگ کشور از ۲۲ اردیبهشت‌ماه به مدت ۲ روز در تهران برگزار شد و دختران خوزستانی موفق شدند چندین مدال رنگارنگ این مسابقات را از آن خود نمایند.

این رقابت‌های با حضور ۴۷۲ تکواندوکار برای شناسایی واجدین شرایط و به منظور حضور در مسابقات انتخابی تیم ‌ملی اعزامی به مسابقات جهانی ۲۰۱۸ در بخش‌های پومسه استاندارد، پومسه ابداعی، تیم نمایش و چند جهت برگزار گردید.

در بخش پومسه استاندارد رده سنی بالای ۱۹ سال این رقابت‌ها تیم دزفول الف عنوان نایب‌ قهرمانی را از آن خود کرد، در بخش ابداعی تیمی رده سنی کمتر از ۱۹ سال هیات تکواندو دزفول الف و هیات تکواندو دزفول ب به ترتیب مقام ‌های اول و دوم را کسب نمودند و در بخش نمایش نیز تیم‌های هیات تکواندو دزفول ب و ستارگان فارس مشترکا پس از تیم‌های تهران و احیا فولاد سپاهان بر سکوی سوم ایستادند.

در بخش انفرادی شکستن اجسام در چند جهت در رده‌سنی ۱۶ تا ۱۸ سال نیز ساحل فرخ‌نژاد نشان نقره را به دست آورد و هستی بیگی‌پور گردن آویز برنز کس کرد، در همین بخش و در رده سنی بالای ۱۹ سال رضوان ملک ‌محمدی مدال برنزرا تصاحب نمود.

در آیتم تیو نوپی چاگی رده سنی ۱۳ تا ۱۵ سال، کوثر عنایت‌الله بر سکوی سوم ایستاد، در رده‌سنی ۱۶ تا ۱۸ سال نیز شکوفا مدملیل و ساحل فرخ‌نژاد به ترتیب اول و دوم شدند و در رده‌سنی بالای ۱۹ سال زهرا خالقی به عنوان قهرمانی رسید.

#آبادان

 

درباره ی بهمنشیر

اخبار خوزستان

همچنین ببینید

اخبار آبادان

جوان ایذه ای در کارون گرفتار شد

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شوشتر، از مرگ جوان ایذه ای در رودخانه کارون خبر داد. …

دیدگاهتان را بنویسید