قالب وردپرس
خانه / دسته‌بندی نشده / معاون مدرسه در اقدامی عجیب دانش آموز را راهی بیمارستان کرد

معاون مدرسه در اقدامی عجیب دانش آموز را راهی بیمارستان کرد

اخبار خوزستان

تنبیه عجیب معاون مدرسه دختران، دانش آموز کلاس ششم را راهی بیمارستان کرد.

به گزارش بهمنشیر ،روز 16 اردیبهشت ماه امسال همزمان با هفته گرامی داشت روز معلم، دختر کلاس ششم ابتدایی در مدرسه گلستان آبادان بود که ناگهان خانم معاون مدرسه با قیچی که در دست داشت به سمت نرگس می رود.

خانم معاون مدرسه با توجه به بیرون بودن موهای این دختر دانش آموز و بدون اطلاع به خانواده وی در اقدامی عجیب موهای نرگس را در دفتر آموزشگاه قیچی می کند.

نرگس وقتی نسبت به رفتار عجیب خانم معاون مدرسه اعتراض می کند خانم معاون ادعا می کند که ناظم مدرسه یک مرد است و بیرون بودن موهای وی احتمال تحریک شدن ناظم مرد مدرسه را دارد.

دختر دانش آموز که سابقه بیماری آسم دارد پس از این اتفاق و بخاطر تحقیر شدن در برابر دیگر همکلاسی هایش دچار آسم شدید عصبی شده و به یکی از بیمارستان های آبادان بیمارستان منتقل می شود.

بدین ترتیب خانواده نرگس با اطلاع از این اقدام خانم معاون مدرسه از وی اعلام شکایت می کنند که دکتر عزیزالله شهبازی فرماندار ویژه و معاون استاندار خوزستان با اعلام این خبر دستور ویژه برای رسیدگی به پرونده را اعلام کرده است.

بنا به این گزارش، عامل این حادثه معاون پرورشی آموزشگاه بود که در لحظات نخست انتشار این خبر بخاطر سرعت در کار مدیر مدرسه عنوان شده بود و بدین ترتیب سوء تفاهم پیش آمده را اصلاح می کنیم.

تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

#آبادان

آبادان،اخبار آبادان

درباره ی بهمنشیر

اخبار خوزستان

همچنین ببینید

اخبار خوزستان

آماده باش تجهیزات شهرداری خرمشهر

شهردار خرمشهر نیروها و تجهیزات شهرداری خرمشهر را در آماده باش کامل قرار داد به …

دیدگاهتان را بنویسید