قالب وردپرس
خانه / آبادان / دانشکده پزشکی در جشنواره بین المللی سیمرغ اول شد

دانشکده پزشکی در جشنواره بین المللی سیمرغ اول شد

اخبار آبادان

برگزیدگان نهمین جشنواره سیمرغ حوزه فیلم و هنرهای تجسمی بخش آزاد ویژه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، بخش فرهنگ سلامت ویژه دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور و بخش بین‌الملل معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش بهمنشیر و به نقل از آبادان نیوز، آیین اختتامیه نهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ شب دوشنبه، با حضور سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، محمدرضا فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت و جمعی از اهالی فرهنگ، هنر و دانشجویان و اساتید دانشگاه در پردیس تئاتر تهران برگزار شد.

بر اساس این گزارش  در این جشنواره مینا باغبانی از دانشگاه علوم پزشکی آبادان در رشته پویانمایی آزاد دانشجویان علوم پزشکی رتبه اول را از آن خود کرد.

بخش‌های تجسمی و فیلم‌های بین المللی نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ با معرفی ۹۶ برگزیده در دومین آیین اختتامیه این رویداد به کار خود پایان داد.

در این مراسم از ١٥ برگزیده در بخش کاریکاتور، کمیک استریپ و اینفوگرافیک، ٢١ برگزیده در بخش خوشنویسی، ١٢ برگزیده در بخش صنایع دستی، ١٥ برگزیده در بخش نقاشی و طراحی، پوستر، عکس و نگارگری، ١٢ دانشجوی برتر در بخش‌های فیلم نامه نویسی، تیزر و پویانمایی تجلیل ‌شد.

همچنین به برگزیدگان ٩ فیلم کوتاه و مستند و ١٢ برگزیده در بخش بین الملل در رشته‌های پوستر، عکاسی، فیلم کوتاه و پویانمایی جوایزی اهدا ‌شد.

#آبادان

 

 

آبادان، اخبار آبادان

درباره ی بهمنشیر

اخبار خوزستان

همچنین ببینید

اخبار آبادان

آیین تقدیر از تلاشگران دانشکده پزشکی آبادان برگزار شد

آیین تقدیر از جمعی از تلاشگران دانشکده علوم پزشکی آبادان در حوزه‌های مختلف برگزار شد. …

دیدگاهتان را بنویسید