قالب وردپرس
خانه / آبادان / لغو اعزام تیم بسکتبال نفت

لغو اعزام تیم بسکتبال نفت

در حالی که قرار بود تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان در رقابت‌های غرب آسیا شرکت کند، در اقدامی عجیب از سوی مسوولان نفت، این تیم نتوانستبه اردن سفر کند.

به گزارش بهمنشیر و به نقل از  آبادان نیوز ،در حالی که روز گذشته قرار بود تیم بسکتبال نفت آبادان به رقابت‌های غرب‌آسیا اعزام شود تا اولین حضور خود در این مسابقات راتجربه کند، این تیم درآستانه پرواز به دلیل مخالفت مسوولان نفت به این سفر نرفت.

پس از این اقدام با رایزنی های مسوولان فدراسیون و وزارت ورزش و جوانان قرار شد دوباره برای این تیم بلیط تهیه شود تا در این دوره از رقابت‌ها شرکت کند

ولی این اتفاق نیفتاد و اعضای تیم پالایش نفت آبادان بعد از ۱۲ ساعت‌ انتظار و معطلی در فرودگاه امام خمینی (ره) به خانه‌های‌شان برگشتند.

با این اقدام مسوولان نفت به نظر می‌رسد که هنوز آن نگاه لازم به ورزش بانوان وجود ندارد و در حالی که حضور این تیم در مسابات غرب آسیا می‌توانست بهتوسعه بسکتبال بانوان خوزستان و ایران کمک کند ولی مسوولان به راحتی چشم خود را به روی این مهم بستند تا در نهایت نیز خاطره‌ای تلخ را برای بانوانبه جا بگذارند.

تیم پالایش نفت آبادان سال گذشته عنوان قهرمانی سوپر لیگ بسکتبال بانوان کشور را به دست آورده بود و به نظر می‌رسد تمام تلاش‌های این تیم برایرسیدن به این عنوان و آرزوی حضور در رقابت‌های غرب آسیا بیهوده بوده است.

درباره ی بهمنشیر

اخبار خوزستان

همچنین ببینید

اخبار آبادان

دیدار امام جمعه و هیات رئیسه دانشکده پزشکی آبادان

به مناسبت هفته سلامت هیات رئیسه دانشکده علوم پزشکی آبادان با امام جمعه این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید