قالب وردپرس
خانه / آبادان / قول مساعد وزارت نفت برای حل مشکلات مالی باشگاه صنعت نفت

قول مساعد وزارت نفت برای حل مشکلات مالی باشگاه صنعت نفت

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت:پس از مذاکراتی که با وزارت نفت داشتیم قول برطرف کردن مشکل مالی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان داده شد.

آبادان – بهمنشیر :غلامرضا شرفی روز شنبه اظهار کرد: پس از مذاکراتی که با 2 معاون وزیر نفت داشتیم آنها قول مساعد برای رفع مشکلات مالی تیم صنعت نفت دادند.
وی افزود:قرار است در روزهای آینده بودجه مناسبی از سوی وزارت نفت به تیم صنعت نفت آبادان تزریق شود تا این تیم در نیم فصل دوم بتواند با جذب بازیکنان جدید خود را تقویت کند.
وی اظهار کرد:با توجه به محرومیت هایی که مردم آبادان با آن دست و پنجه نرم می کنند، نتیجه گیری تیم صنعت نفت در لیگ برتر مرهمی بر زخم های مردم این شهر است.
شرفی گفت: عملکرد تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در لیگ امسال امیدوار کننده است و این تیم در نیم فصل دوم می تواند روند بهتری را پیش بگیرد.
وی افزود:متاسفانه امسال شرایط مالی این تیم مناسب نیست و این مساله تا حدود زیادی در انگیزه و شرایط روحی بازیکنان تاثیرگذار خواهد بود.
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت:این تیم با شرایطی که دارد از شانس بالایی برای کسب سهمیه آسیا برخوردار است ولی اگر بودجه در زمان لازم نرسد نمی توان به نتیجه گیری این تیم امیدوار بود.
شرفی ادامه داد: هواداران آبادانی از وزارت نفت انتظار دارند با حمایت از تیم صنعت نفت زمینه را برای ادامه روند نتیجه گیری این تیم در نیم فصل دوم فراهم کند.
شرفی اظهار کرد:با توجه به نتایجی که تیم صنعت نفت در نیم فصل اول لیگ برتر و جام حذفی کسب کرده شور و نشاط اجتماعی مناسبی در آبادان شکل گرفته ولی اگر وزارت نفت حمایتی از این تیم نکند دود آن به چشم آبادانی هایی می رود که این تیم را جزیی از زندگی خود می دانند.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پایان نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر کشور با 21 امتیاز در رده ششم جدول رده بندی این رقابت ها قرار گرفت.
زردپوشان آبادانی روز سه شنبه هفته جاری و از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در ورزشگاه آزادی تهران میهمان پرسپولیس است.

آبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،بهمنشیر،ورزشی،خبر ورزشی،اخبار ورزشی،لیگ برتر کشور،تیم صنعت نفت آبادان،عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی،غلامرضا شرفی،نماینده آبادان،وزارت نفت

درباره ی بهمنشیر

اخبار خوزستان

همچنین ببینید

سارق پمپ آب منازل احمدآباد در دام پلیس آبادان گرفتار شد

فرمانده انتظامي آبادان از دستگيري  سارق حرفه اي پمپ  آب منازل با 9 فقره کشف …

دیدگاهتان را بنویسید