جشنواره آیینی «نغمه‌های محمدی» در دزفول برگزار می‌شود.

جشنواره آیینی «نغمه‌های محمدی» در دزفول برگزار می‌شود.

مدیر حوزه هنری دفتر دزفول از برگزاری جشنواره آیینی «نغمه‌های محمدی» به مناسبت میلاد پیامبر (ص) در این شهرستان خبر داد. 
 
به گزارش بهمنشیر، علی‌رضا مهدویان‌پور با بیان این مطلب گفت: جشنواره آیینی «نغمه‌های محمدی» به مناسبت میلاد پیامبر رحمت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص)، به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی خوزستان دفتر دزفول و با مشارکت شورای فرهنگ عمومی این شهرستان برگزار می‌شود . 
 
وی با اشاره به این که این جشنواره در دو بخش چاوشی‌خوانی و مولودی خوانی برگزار می‌شود، بیان کرد: مهلت ارسال آثار 2 آذر، اعلام نتایج آثار برگزیده پنج آذر و زمان برگزاری این جشنواره 15 و 16 آذر سال جاری است . 
 
مدیر حوزه هنری دفتر دزفول به مقررات جشنواره اشاره کرد و افزود: اشعار با گویش محلی به همراه ترجمه ارایه شود، مدت زمان کارهای ارایه شده بین 10 تا 15 دقیقه باشد، هر گروه یا شرکت کننده می‌تواند حداکثر 2 اثر ارسال کند، مشخصات گروه اجرایی به همراه شماره تماس ارسال و آثار به صورت تصویری از طریق تلگرام به دبیرخانه ارسال شود . 
 
مهدویان‌پور با بیان این که به نفرات اول تا سوم هر دو بخش تندیس جشنواره، لوح تقدیر و هدیه نقدی اهدا می‌شود عنوان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره می‌توانند آثار خود را از طریق تلگرام @ naghmehaye_mohammadi ارسال کنند . 
 
او ادامه داد: نشانی دبیرخانه جشنواره «نغمه‌های محمدی» در دزفول، بلوار 15 خرداد، نبش خیابان قانون، پلاک 2 حوزه هنری انقلاب اسلامی دفتر دزفول قرار دارد و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 06142428625 تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید