قالب وردپرس
خانه / آبادان / سامانه به کارگیری نیرو در فاز ۲ پالایشگاه آبادان راه اندازی شد

سامانه به کارگیری نیرو در فاز ۲ پالایشگاه آبادان راه اندازی شد

پالایشگاه آبادان
آبادان –بهمنشیر: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آبادان از راه اندازی سامانه ثبت نام و
به کارگیری نیرو در فاز ۲ پالایشگاه آبادان خبر داد.

یعقوب خان تنبی گفت: پس از چند مرحله راه اندازی آزمایشی سایت یاد شده، سرانجام این سایت نهایی و برای ثبت نام متقاضیان کار، راه اندازی شد.

وی با تاکید بر اولویت به کارگیری نیروهای بومی آبادان در زمینه اشتغال در پروژه عظیم فاز ۲ پالایشگاه افزود: متقاضیان می توانند به سامانه مذکور به آدرس اینترنتی  http://www.phase۲.ir  مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

به گفته خان تنبی، نیروهای قابل جذب در این پروژه عظیم، در مراحل مختلف اجرایی و به فراخور تخصص های مورد نیاز در هر مرحله به کار گرفته می شوند.

به گزارش بهمنشیر، پروژه فاز۲ پالایشگاه آبادان (طرح تثبیت خوراک پالایشگاه) پس از گشایش ال سی و دریافت موافقت های اصولی و اعلام شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران و امضای قرارداد با چینی ها برای اجرای این طرح به زودی عملیاتی می شود.

با اجرای این پروژه واحدهای مدرن در پالایشگاه احداث و واحدهای قدیمی برچیده و به عنوان میراث تحویل موزه ها می شود. ارتقای سطح کیفی محصولات به یورو ۴ و ۵، ارتقای سطح زیست محیطی منطقه و به تبع آن کشور، نوسازی و در پی آن سوددهی پالایشگاه از دستاوردهای این پروژه عظیم به شمار می رود.

درباره ی بهمنشیر

اخبار خوزستان

همچنین ببینید

اخبار آبادان

کمیته انضیاطی نفت را به پرداخت جریمه محکوم کرد

کمیته انضباطی رای خود را در خصوص تخلف تیم صنعت نفت آبادان صادر کرد. به …

دیدگاهتان را بنویسید