قالب وردپرس
خانه / خوزستان / ۲ هزار نیروی جدید وارد چرخه آموزش و پرورش خوزستان می شوند.

۲ هزار نیروی جدید وارد چرخه آموزش و پرورش خوزستان می شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: دو هزار نیروی جدید دوره دیده به صورت حق التدریس برای رفع کمبود معلم وارد چرخه نیروی انسانی مناطق ۴۰ گانه استان می شوند.

به گزارش بهمنشیر، محمد تقی زاده ظهر روز تاسوعا و در حاشیه بازدید از مدارس روستاهای مختلف مثل غیزانیه ضمن اشاره به اشتغال زایی ورود پنج هزار نفر به آموزش و پرورش طی سه سال گذشته اظهار کرد: لیست نیروهای جدید به تمام روسای مناطق ابلاغ شده است و از صبح دوشنبه حدود دو هزار نفر که قبلا مربی پیش دبستانی بوده اند و مدرک تحصیلی آنها لیسانس و بالاتر است، به عنوان معلم حق التدریس با تجربه و دوره دیده کار خود را آغاز می کنند.
تقی زاده در مورد استخدام دوباره مربیان پیش دبستانی افزود: آموزش و پرورش برای جایگزین کردن دو هزار نفری که از مقطع پیش دبستانی به دبستان ها می روند، اقدام به استخدام نیروهای آزاد و بیکار واجدالشرایط می کند و علاقمندان می توانند از صبح دوشنبه به ادارات نواحی چهارگانه اهواز و مناطق مراجعه کنند.
به گزارش بهمنشیر، صبح هشتم مهرماه مصادف با روز تاسوعا مدیرکل آموزش و پرورش با دعوت از روسای مناطق و به همراه نماینده مردم در مجلس از مدارس روستاهای مختلف از جمله غیزانیه بازدید کرده و تمام مسائل سخت افزاری، نرم افزاری و نیروی انسانی آموزشگاه ها مورد بررسی دقیق قرار گرفت.

محمد تقی زاده

درباره ی بهمنشیر

اخبار خوزستان

همچنین ببینید

اخبار خوزستان

دستور تخلیه 9 شهر خوزستان صادر شد

به دنبال آمدن بالا آمدن آب در رودخانه‌های مهم استان به خصوص در رودخانه کرخه، …

دیدگاهتان را بنویسید