قالب وردپرس
خانه / خوزستان / نیروگاه بادی با مشارکت کنسرسیوم خارجی در ماهشهر ساخته می‌شود.

نیروگاه بادی با مشارکت کنسرسیوم خارجی در ماهشهر ساخته می‌شود.

فرماندار ماهشهر با اشاره به حضور کنسرسیوم لهستانی – دانمارکی در حوزه انرژی‌های نوین در این شهرستان، گفت: کلیات ساخت یک نیروگاه در بندر ماهشهر با این کنسرسیوم مشخص شده است و قرار است تا در سفر آینده این هیات درباره جزییات ساخت نیروگاه بحث شود.

بهمنشیر:منصور قمر اظهار کرد: این کنسرسیوم که از دو شرکت لهستانی – دانمارکی تشکیل شده است در حوزه انرژی‌های نوین فعالیت می‌کند و به منظور شناسایی ظرفیت‌های ماهشهر در این شهرستان حضور پیدا کردند.

وی افزود: به دلیل این‌که زمینه مناسبی در ماهشهر برای ساخت نیروگاه‌های بادی فراهم است، این کنسرسیوم اعلام آمادگی کرده و به دنبال ساخت یک نیروگاه در این شهرستان است.

فرماندار ماهشهر ادامه داد: کلیات ساخت یک نیروگاه در بندر ماهشهر با این کنسرسیوم مشخص شده و قرار است تا در سفر آینده این هیات درباره جزییات ساخت نیروگاه بحث شود.

قمر تصریح کرد: در این خصوص، زمینی از سوی این هیات مشخص شده و فرمانداری نیز آمادگی دارد تا برای ایجاد نیروگاه در شهرستان این زمین را در اختیار این کنسرسیوم قرار دهد.

وی خاطرنشان کرد: این کنسرسیوم پس از برآورد ظرفیت‌ها و توان شهرستان در بحث ساخت نیروگاه، قرار است تا هفته آینده مجددا در شهرستان حضور پیدا کنند تا مراحل نهایی ساخت نیروگاه بادی در شهرستان را مورد ارزیابی قرار دهند.

درباره ی بهمنشیر

اخبار خوزستان

همچنین ببینید

اخبار خوزستان

تبریک شهردار خرمشهر به مناسبت ماه شعبان

به گزارش   بهمنشیر ،داود دارابی،شهردار خرمشهر در پیامی اعیاد شعابانیه را تبریک گفت بسم الله الرحمن الرحیم …

دیدگاهتان را بنویسید