قالب وردپرس
خانه / خوزستان / ظرفیت‌های پرشمار ایذه می‌تواند منشا حضور چندین سرمایه‌گذار باشد.

ظرفیت‌های پرشمار ایذه می‌تواند منشا حضور چندین سرمایه‌گذار باشد.

فرماندار ایذه با بیان اینکه ظرفیت‌های پرشمار ایذه می‌تواند منشا حضور چندین سرمایه‌گذار باشد گفت: مردم و مسئولان از حضور سرمایه‌گذاران در ایذه حمایت می‌کنند.به گزارش بهمنشیر،پس از چند جلسه مشترک میان فرماندار ایذه و هیات اروپایی برای سرمایه‌گذاری در ایجاد نیروگاه بادی در شهرستان ایذه؛ این تیم متشکل از سرمایه‌گذاران آلمانی، دانمارکی و لهستانی در شهرستان ایذه تشکیل جلسه دادند.

محسن بیرانوند در این جلسه با بیان اینکه مردم و مسئولان شهرستان ایذه با احترام هرچه بیشتر از سرمایه گذاران استقبال می‌کنند اظهار کرد: آمادگی کامل را برای جذب سرمایه‌گذار داریم، چرا که این شهرستان ظرفیت‌های زیادی دارد و با این اقدامات شکوفایی هرچه بیشتر آنها صورت خواهد گرفت.
وی افزود: اگر مشارکت‌های شما سرمایه‌گذاران با مشارکت مردم باشد استقبال‌مان از این شرکت‌های سرمایه گذار بیشتر است.
فرماندار شهرستان ایذه با بیان اینکه شهرستان ایذه مرز مشترک بین چهار استان است که این به نوبه خود بسیار مهم است تصریح کرد: سد و نیروگاه بزرگ کارون سه در این شهرستان وجود دارد که به لحاظ برقی می‌تواند به مدار نیروگاه بادی مورد نظر کمک شایانی کند.
بیرانوند بیان کرد: ایذه به لحاظ امکانات جاده ای در حال احداث یک بزرگراه است که این بزرگراه ایذه به اهواز را به هم متصل می‌کند و در دو سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: در شهرک صنعتی ایذه پست برقی در حال احداث است که مقرر شده سرمایه‌گذاران آلمانی در زمینه نیروگاه خورشیدی سرمایه گذاری کنند.

درباره ی بهمنشیر

اخبار خوزستان

همچنین ببینید

اخبار خوزستان

تبریک شهردار خرمشهر به مناسبت ماه شعبان

به گزارش   بهمنشیر ،داود دارابی،شهردار خرمشهر در پیامی اعیاد شعابانیه را تبریک گفت بسم الله الرحمن الرحیم …

دیدگاهتان را بنویسید