قالب وردپرس
خانه / خوزستان / برای مراسم اربعین اعتبار خاصی به خوزستان اختصاص نیافته است.

برای مراسم اربعین اعتبار خاصی به خوزستان اختصاص نیافته است.

به گزارش بهمنشیر،غلامرضا شریعتی، پیش از ظهر چهارشنبه، در جلسه  ستاد اربعین حسینی که در محل سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد، ضمن تقدیر از خدمات رسانی سایر استان‌ها در خدمات رسانی به زوار  در مراسم اربعین حسینی در سال گذشته  اظهار کرد: انتظار می‌رود، در سال جاری نیز با همکاری استان‌های مختلف خدمات رسانی با کیفیت بهتری به زائران حسینی داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه طی یک سال اخیر ستاد اربعین تعطیل نشد، تصریح کرد: در حوزه زیرساخت‌ها به ویژه در پایانه مرزی چذابه که مشکلات زیادی وجود داشت، کارهای خوبی انجام شد، هرچند به لحاظ اعتباری مانند سایر استان‌ها هستیم و ریالی اضافه بابت اربعین به ما پرداخت نشده است.

استاندار خوزستان با اشاره به چهار خطه شدن بخشی از جاده سوسنگرد به چذابه گفت: در زمینه پارکینگ، اسکان زائرین و دیگر زیرساخت‌های مورد نیاز فعالیت‌های خوبی صورت گرفته، چرا که این مرزها علاوه بر اینکه مجرایی برای عبور زائران اربعین است، برای امور تجاری نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

استاندار خوزستان در پایان متذکر شد: در سال جاری نیز با همت هرچه بیشتر تمام تلاش خود را برای خدمات رسانی خوب و با کیفیت به زائران حسینی به کار خواهیم گرفت.

درباره ی بهمنشیر

اخبار خوزستان

همچنین ببینید

اخبار خوزستان

تبریک شهردار خرمشهر به مناسبت ماه شعبان

به گزارش   بهمنشیر ،داود دارابی،شهردار خرمشهر در پیامی اعیاد شعابانیه را تبریک گفت بسم الله الرحمن الرحیم …

دیدگاهتان را بنویسید