قالب وردپرس
خانه / آبادان / ستاد اربعین تعطیل نشده است

ستاد اربعین تعطیل نشده است

 استاندار خوزستان با اعلام تعطیل نبودن ستاد اربعین در یک سال اخیر گفت: با وجود یکسان بودن اعتبارات این استان نسبت به سایر استان ها، کارهای زیرساختی خوبی به ویژه در مرز چذابه انجام شد.

به گزارش بهمنشیر، غلامرضا شریعتی پیش از ظهر امروز در ستاد اربعین خوزستان اظهار کرد: از محبت و کمک سایر استان ها به خدمات رسانی زائران حسینی در سنوات  قبل تقدیر و تشکر می کنم؛ امیدوارم امسال نیز با همکاری آنها خدمات رسانی با کیفیت بهتری به زائران حسینی داشته باشیم.

وی افزود: طی یک سال اخیر ستاد اربعین تعطیل نبوده و در حوزه زیرساخت ها به ویژه در چذابه که مشکلات بسیاری داشته کارهای خوبی انجام شد. هرچند از نظر اعتباری مثل سایر استان ها بودیم و ریالی اضافه بابت اربعین به ما پرداخت نشده است.

استاندار خوزستان با اشاره به چهار خطه شدن بخشی از جاده سوسنگرد به چذابه تصریح کرد: در زمینه پارکینگ، اسکان و سایر زیرساخت های دیگر نیز فعالیت هایی انجام شده است. البته مرزها در عین حال که مجرایی برای عبور زائران اربعین هست برای مسائل تجاری هم مورد استفاده قرار می گیرد.

شریعتی در پایان گفت: امسال نیز با همت هرچه بیشتر تمام تلاش خود را برای خدمات رسانی خوب و با کیفیت به زائران حسینی به کار می گیریم.

درباره ی بهمنشیر

اخبار خوزستان

همچنین ببینید

منطقه آزاد اروند

انتصاب دبیر دومین جشنواره تئاتر استانی اروند

طی حکمی دبیر دومین جشنواره تئاتر استانی منطقه آزاد اروند منصوب شد . به گزارش …

دیدگاهتان را بنویسید