قالب وردپرس
خانه / خرمشهر / مسئولان روابط عمومی ادارات خرمشهر تجلیل شدند

مسئولان روابط عمومی ادارات خرمشهر تجلیل شدند

 

 

شهرداری خرمشهر به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات از مسئولان واحدهای روابط عمومی ادارات این شهرستان تجلیل کرد.

به گزارش بهمنشیر، به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی شامگاه گذشته در سالن آمفی تئاتر اتاق بازرگانی صنایع معادن شهرداری خرمشهر طی مراسمی با حضور برخی مدیران از مسئولان روابط عمومی ادارات و شرکت های این شهرستان تجلیل شد.

شهردار خرمشهر در این مراسم، مدیر روابط عمومی را مشاور حقیقی و از نقاط قوت و ضعف یک مدیر در یک سیستم خواند و افزود: یکی از مهمترین وظایف یک مدیر روابط عمومی کاهش شکاف میان مردم و سیستم است.

عزیز ساعدی ادامه داد: روابط عمومی با داشتن سه خصوصیت اخلاقی که مهمترین آن اخلاق نیکوست می تواند در مقام پاسخ گویی به مردم شکاف میان مجموعه و مردم را به حداقل کاهش دهد.

وی بر لزوم توجه مدیران به واحدهای روابط عمومی تاکید کرد و گفت: مدیران باید با فراهم کردن امکانات شرایط را برای حرکت روابط عمومی از سنتی به مدرن فراهم کنند.

شهردار خرمشهر در ادامه به برگزاری انتخابات شورای شهر اشاره کرد و افزود: از مهمترین نکته ای که مجلس شورای اسلامی باید رعایت کند این است که وقتی یک  شهردار انتخاب می شود نباید شورا در کنار مردم و در مقابل شهردار قرار بگیرد.

ساعدی در ادامه با تاکید بر اینکه شورای شهر و شهردار مجموعه ای واحد هستند، بیان کرد: یک شورا در زمان نارضایتی از شهردار با استفاده از تذکر می تواند امور را کنترل کند و در نهایت قادر به عزل شهردار است و تمام این امور در محیطی بسته و در زمان مشخص انجام می شود.

وی ادامه داد: شهردار برای انجام وظایف محوله باید در محیطی آرام به فعالیت بپردازد و شورای شهر خارج از زمان بررسی و نظارت باید در کنار شهردار باشد چرا که ایجاد فاصله میان شهردار و شورا باعث وقفه در کار، به حاشیه کشاندن و تضعیف شهردار می شود.

شهردار خرمشهر همچنین به تبلیغات انتخاباتی کاندیداها اشاره کرد و رعایت نظافت شهری و توجه به اطلاعیه شهرداری در خصوص تبلیغات ازسوی نامزدهای انتخاباتی را نشانه فرهنگ شهروندی و خدمات شهری آنها دانست.

 

درباره ی بهمنشیر

اخبار خوزستان

همچنین ببینید

اخبار خوزستان

انفجار گلوله جنگی در انبار ضایعاتی یک نفر را مصدوم کرد

انفجار در یک انبار ضایعاتی در کوی پیام نور دزفول منجر به مصدوم شدن مردی …

دیدگاهتان را بنویسید