قالب وردپرس
خانه / خرمشهر / کسب مدالهای رنگارنگ توسط ورزشکاران آبادانی

کسب مدالهای رنگارنگ توسط ورزشکاران آبادانی

 رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان از کسب مدالهای رنگارنگ توسط ورزشکاران آبادانی در رشته های مختلف ورزشی در سطح ملی و آسیا خبر داد.

به گزارش بهمنشیر،خادمعلی تهذیبی گفت: «محمد علی شنانی» جودوکار پاراالمپیکی آبادانی توانست در مسابقات جودو نابینایان و کم بینایان کشورهای اسلامی مدال نقره را از آن خود کند.

وی با اشاره به برگزاری این مسابقات در کشور آذربایجان افزود: این ورزشکار در وزن منهای ۹۰ کیلوگرم با غلبه بر حریفان خود به مرحله فینال راه یافت که در رقابت نهایی با یک فاصله امتیازی، بازی را به حریف ازبکستانی خود واگذار و به مقام دوم این دوره از مسابقات دست یافت و صاحب گردن آویز نقره شد.

تذهیبی از برگزاری مسابقات قهرمانی دو و میدانی در شهرستان سنندج خبر داد و اظهار کرد: «محمد رضا توللی» در این دوره از مسابقات توانست جایگاه نخست ماده ۴ در ۱۰۰ متر را از آن خود کند ضمن آنکه توللی در این مسابقات رکورد تیمی ۱۹.۴۴ ثانیه را به ثبت رساند.

وی تصریح کرد: در مسابقات قهرمانی کشور در رشته بوکس که در شهر اراک برگزار شد، «حسن عساکره» بوکسور آبادانی و نماینده خوزستان توانست در وزن ۴۸ کیلوگرم نایب قهرمان شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان در بخش دیگری از سخنان خود کسب چهار مدال توسط تیم کیک بوکسینگ آبادان در مسابقات قهرمانی استان خوزستان را یادآور شد و گفت: در این دوره از مسابقات تیم کیک بوکسینگ آبادان با ۹ ورزشکار حضور داشت که در پایان «سعید لویمی» مقام نخست، «وهاب بنیادیان» و «رضا جانزینی» هر دو مقام دوم و «رضا بختیاری» رتبه سوم را در اوزان خود به دست آوردند.

درباره ی بهمنشیر

اخبار خوزستان

همچنین ببینید

اخبار خوزستان

انفجار مین باعث مرگ یک نوجوان شد

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول از مرگ چوپان نوجوان بر اثر انفجار مین …

پاسخ دهید